Sukces na Lubliniaka Cup!

Dużym sukcesem zakończył się turniej Lublinianka Cup rozgrywany w Ludwinie (01.03.2015). Na najwyższym stopniu podium stanęli młodzi piłkarze Górnika Łęczna - Dorian Bronowicki, Oliwier Wójtowicz, Sebastian Bałaszek, Dawid Tkacz, Kacper Wilkowicz, Norbert Kudła, Kacper Mazurkiewicz, Bartek Kowalski, Bartek Radko, Szymon Szkuat, Kamil Matysiak.

Wyniki w fazie grupowej: GKS 3:0 Hetman Zamość, GKS 3:0 BKS Lublin, GKS 2:1 Tomasovia, GKS 1:1 Lublinianka.

W półfinale spotkaliśmy się z LKP Motorem Lublin - mecz zakończył się bezbramkowym wynikiem, a w rzutach karnych lepszy okazał się Górnik, pewnie wygrywając 2:0!

Finał rozegrany został pomiędzy Górnikiem a TOP 54 Biała Podlaska, w którym również nie padła żadna bramka. Rozegrane zostały rzuty karne - młodzi Górnicy wygrali 3:2 ostatecznie zajmując pierwsze miejsce w całym turnieju.

Najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Tkacz, a cały zespół zasłużył na gorące brawa za drużynową grę, walkę oraz zaangażowanie.

Wszystkiego najlepszego, ciężkich treningów i lekkich sukcesów życzmy Dawciowi, który obchodzi dzisiaj imieniny!