Turniej 2005 - 28.02.2015 - Gratulacje!

Ze zmiennym szczęściem zakończył się sobotni turniej rocznika 2005 o Puchar Prezesa Górnika Łęczna.  Reprezentanci naszego klubu podzieleni zostali na dwa zespoły. Pierwszy z nich - Górnik I - Oliwier Wójtowicz, Marcin Pałys, Sebastian Bałaszek, Dawid Tkacz,  Mateusz Blacha, Wiktor Cieśluk, Szymon Sekuła, Wiktor Szczekot, Filip Prokop, Michał Stachowicz, Mateusz Skrzypa, Jakub Myć, Piotr Olejnik, Dawid Fiszka-Borzyszkowski - ostatecznie zajął miejsce 4, zaś Górnik II - Dorian Bronowicki, Hubert Rudziński, Oskar Osowski, Kacper Ptasiński, Mikołaj Kot, Jakub Wronka, Karol Mazurek, Eryk Krupa, Kacper Śpiewak, Kacper Golec, Mikołaj Persona, Sebastian Sokołowski, Wiktor Słota, Marcel Szczekot - uplasował się na pozycji 7.

W turnieju udział wzięło 9 drużyn, a zwycięzcą turnieju został Puławiak Puławy wyprzedzając drugi Amplus Łuków i trzeci TOP 54 Biała Podlaska.

Indywidualne wyróżnienie dla najlepszego zawodnika, po głosowaniu trenerów, otrzymał młody zawodnik Górnika - Dawid Tkacz, zaś obie drużyny GKSu zaprezentowały się z dobrej strony, okazując dobrą walkę i serce do gry - nie zapominając, że zabawa jest najważniejsza.