Turniej 2005. - 28.02. / POWOŁANIA i info.

Turniej 2005.  - 28.02. / POWOŁANIA i info.

Górnik I.

Oliwier Wójtowicz, Marcin Pałys, Mateusz Blacha, Wiktor Cieśluk, Kacper Wizor, Szymon Sekuła, Wiktor Szczekot, Filip Prokop, Michał Stachowicz, Mateusz Skrzypa, Jakub Myć, Piotr Olejnik, Dawid Fiszka-Borzyszkowski, Jakub Mitura.

Górnik II.

Dorian Bronowicki, Hubert Rudziński, Oskar Osowski, Kacper Ptasiński, Mikołaj Kot, Jakub Wronka, Karol Mazurek, Eryk Krupa, Kacper Śpiewak, Kacper Golec, Mikołaj Persona, Sebastian Sokołowski, Wiktor Słota, Marcel Szczekot.

INFORMACJE.

Zbiórka na turniej - 8.15 w klubie. Proszę, aby chłopcy byli ubrani w dresy klubowe. Sprzęt do gry (koszulki spodenki i getry) zostaną rozdane na miejscu. Składka 10 zł płatna na najbliższym treningu - dodatkowo 9zł w dniu turnieju dla osób chętnych na obiad. PROSZĘ O POMOC W PRZYGOTOWANIU NP. CIASTA I KANAPEK (3 osoby do kanapek i 3 do ciasta) - w tej sprawie proszę o kontakt.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W TURNIEJU NALEŻY POTWIERDZIĆ WIADOMOŚCIĄ SMS DO TRENERA.